Politikalarımız

Siz değerli müşterilerimize daha etkin ve daha güvenli hizmet sunabilmek için güvenlik politikalarımızı sürekli güncelliyoruz

novatek-privacy-policy-icon
NovaTek

Gizlilik

Politikamız

Güncelleme : 01.2020

novatek-cokies-policy-icon
NovaTek

Çerez

Politikamız

Güncelleme : 01.2020

novatek-web-security-policy-icon
NovaTek

Web Güvenliği

Politikamız

Güncelleme : 01.2020

novatek-info-security-policy-icon
NovaTek

Bilgi Güvenliği

Politikamız

Güncelleme : 01.2020

Kurucunun Mesajı

novatek-manager-front-page-profile-photo

Mahmut KAYA

Yönetici - Sistem Uzmanı

Şirketlerimizde farklılık yaratan en önemli avantajımız, her geçen gün daha da güçlenerek ilerleyen azimli ve nitelikli bireylerden oluşan kurumsal yapımızdır. Ekip olarak uzmanlığa inanırız, odaklanırız, yaptığımız işte en iyi olmak için düşünür, planlar ve gerçekleştiririz. Kurumsal yapımız içinde sorumluluğun ve adil davranışın önemi her zaman büyüktür.

NovaTek Bilişim Hizmetleri yönetimi olarak bir kurumun temelinin "insan", sürdürülebilirliğin ve kalitenin anahtarının ise o kurumu oluşturan insanlar olduğuna inanırız. Bu sağlam temellerin, sarsılmaz ilkelere dayanan, manevi bağları kuvvetli, kendi kendine yöneten şirket anlayışımızın bize her zaman sürdürebilir bir avantaj katacağının bilincindeyiz.

Tüm bu adımlar atılırken özveriyle çalışan yönetim kadromuza, bilgi birikiminin yanı sıra işlerine yüreğini katan çalışanlarımıza, bizi her zaman yukarıya taşıyan müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Mahmut KAYA

NovaTek Bilişim Hizmetleri Kurucusu

novatek-corporate-digital-dark-signature