NovaTek ve uzman ekibimiz olarak;

Biz kimiz?

Yolculuğumuza nasıl başladık, hangi vizyon, misyon ve değerlerle ilerliyoruz.

portrait-young-lady-white-suit-confident

NovaTek Bilişim Hizmetleri olarak, iş süreçlerinize tam entegre ve konsantre, problemlere karşı saf çözüm getiren yazılım çözümlerini hizmetinize sunar ve bir yandan da sunduğu yazılımlara yeni özellikler ekleyerek etkin kullanım sürekliliğini sağlamaya devam ederiz.

 

Farklı sektör ihtiyaçlarına yönelik olarak Çoklu Kanal Satış Yönetimi, İş Ortağı Yönetimi, Mobil Ekip Yönetimi, Depo ve Üretim Yönetimi, Sahadan Veri Toplama, Tedarik Yönetimi gibi konularda iş süreçlerinin hızlı ve minimum hata ile gerçekleşmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına yönelik olarak proje için gerekli olabilecek Yazılım, Donanım ve Profesyonel Hizmetler konularında hizmet sunuyor ve maksimum fayda sağlıyoruz.

 

Bugün, Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde, direkt ya da çözüm ortaklarımız aracılığı ile projeler yürütüyoruz.

Vizyon, Misyon ve Hedeflerimiz

NovaTek Bilişim Hizmetleri olarak, sizin için değer yaratma amacıyla çıktığımız bu yolda tüm ekibimizi ve iş yapımızı vizyon, misyon ve hedeflerimiz doğrultusunda inşa ettik.

novatek-vision
Vizyonumuz

Türkiye'deki bilinirliğimizi arttırmak ve sürdürmek, 10 yıl içerisinde başta hedef ülkelerde daha sonra ise dünyada, konusunda lider Türk Yazılım Firması olarak anılmak.

novatek-mission
Misyonumuz

Markaların Satış, Servis ve Lojistik süreçlerini yönetebileceği yazılımları tek bir platformda geliştirmek, bu süreçlerin komple dijitalleşmesi için ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sağlamak.

novatek-goals
Hedeflerimiz

Markaların Satış, Servis ve Lojistik süreçlerini yönetebileceği yazılımları tek bir platformda geliştirmek, bu süreçlerin komple dijitalleşmesi için ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sağlamak.

Ne Düzeydeyiz?

NovaTek Bilişim Hizmetleri olarak, müşterilerimizin ihtiyacına en uygun Yazılım, Donanım ve Profesyonel Hizmeti sunuyor ve en etkin düzeyde maksimum fayda sağlıyoruz.

85

Hizmet Sektörü

120

Tamamlanan Proje

600

Memnun Müşteri

100

Devam Eden Proje

Peki Neden NovaTek?

Müşterilerimize en etkin hizmeti sunabilmek için kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. Güncel teknolojik gelişmelerle senkronize bir şekilde birçok sektörde kapsamlı çözümler sunuyoruz. 

Uçtan Uca Çözüm

İş süreçlerinizin dijitalleşmesinde gerekli olan yazılım, donanım, danışmanlık ve teknik destek hizmetleri gibi tüm bileşenleri projelendirerek siz müşterilerimize sunuyoruz.

Proje Yaklaşımı

İhtiyaç analizi ile başlayan çözüm sürecimizi geliştirme ve destek hizmetleri ile sürdürmekteyiz. Proje yaklaşımımız ile projenin öncesi ve sonrasındaki tüm aşamalarda sizlerin yanında yer alıyoruz.

Paket Çözümler

İhtiyacına en uygun ve kapsamlı hizmeti veriyoruz. Paket çözümlerimiz, versiyon geçişleri ile zenginleşirken, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre de şekilleniyor.

Müşteri Odaklılık

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, hızlı geri-dönüş ve uygulamanın sürekliliği ilkelerimiz sayesinde müşterilerimiz ile uzun süreli ilişki içinde olmayı başarıyoruz.

Teknoloji ve AR-GE

Kurumlar için sunduğumuz teknolojik çözümleri Yerinde ARGE Merkezimizde geliştiriyor, müşterilerimize konusunda en iyi çözüm ortakları ile entegre çalışan yetenekli yazılımlar sunuyoruz.

Teknik Destek

Çözümünün anahtarının hızlı ve geniş kapsamlı destek olduğunu biliyoruz. Uzman teknik servislerimiz gerek yazılım gerek donanım konularında destek ihtiyaçlarına acil çözümler sunuyor.