NovaTek Bilişim Hizmetleri Web Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Son Güncelleme Tarihi : 01.01.2021

NovaTek Bilişim Hizmetleri Web sitesi (www.novatekbilisim.com), NovaTek Bilişim Hizmetleri’ne aittir ve bu adresi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi güvenliği NovaTek Bilişim Hizmetleri için büyük önem taşır.

Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın Web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz NovaTek Bilişim Hizmetleri tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.

Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz tarafınızdan Web sitemize verildiğinde kaydedilir.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz. Web sitemizde yapmakta olduğunuz işlemlerle ilgili ‘NovaTek Bilişim Hizmetleri Web Üzerinden Yapılacak Kullanıcı İşlemleri Sözleşmesi’ni okumanız, şifrelerinizi korumanızın önemini daha iyi anlamanız açısından gereklidir. NovaTek Bilişim Hizmetleri Şifre’nizi ve Parola’nızı kimse ile paylaşmamanızı ve bir yere not etmemenizi özellikle rica ediyoruz.

E-posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde NovaTek Bilişim Hizmetleri tarafından işletilmeyen diğer Web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu Web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından NovaTek Bilişim Hizmetleri’nin sorumlu olmadığını belirtiriz.

Son olarak, NovaTek Bilişim Hizmetleri’nin gizlilik politikalarını değiştirmesinin mümkün olduğunu hatırlatır, bu nedenle Güvenlik ve Gizlilik sayfalarımızı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.

novatek-corporate-digital-dark-signature